Spółka
 • Dni Przedsiębiorczości Poznań 

 • Projekt "Zagospodarowanie i rewaloryzacja budynku Łazienki Rzeczne"

 • JUŻ OD JESIENI 2016 R. ATRAKCYJNA OFERTA TANICH BIUR W CENTRUM DLA MŁODYCH INNOWATORÓW!

 • 8 grudnia br., pierwsi kierowcy będą mogli wjechać na podziemny parking przy ul. Za Bramką 1 w Poznaniu. Wjazd znajduje się od ul. Wszystkich Świętych, wyjazd skierowano w stronę ulicy Za Bramką i dalej na Garbary. W budynku utworzono 299 miejsc parkingowych dla samochodów i 30 dla rowerów. 176 miejsc na kondygnacjach -1 i -2, to parking publiczny. Interesującą dla kierowców propozycją, jest możliwość bezpłatnego korzystania z parkingu przez pierwsze 30 minut. Cena za każde rozpoczęte 60 minut parkowania kształtować się będzie podobnie jak za godzinę postoju w strefie płatnego parkowania, czyli ok. 3 złote. Koszt parkowania samochodu osobowego przez całą dobę zamknie się w kwocie 30 złotych. W związku z powstaniem nowego parkingu, zmieni się organizacja ruchu w obrębie ulic Wszystkich Świętych i Za Bramką. 

 • Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji ma zaszczyt zaprosić na konferencję „Zarządzenie cenami (pricing) jako skuteczny sposób wzrostu zysku w Twojej fimie”. Konferencja tematyczna realizowana przez „Dziennik Gazetę Prawną” pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania oraz naszej Spółki odbędzie się dnia 22 października 2015 r. w Hotelu IBB Andersia w Poznaniu.

 • Oświadczenie dotyczące nieprecyzyjnej informacji wyemitowanej w programie „Otwarta Antena”, który ukazał się w Telewizji WTK 24 lutego 2015r.

 • 24 czerwca 2015 r. Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o., wmurowując kamień węgielny, oficjalnie zainaugurowało budowę biurowca
  w kwartale ulic Wszystkich Świętych i Za Bramką.

 • Trwają prace archeologiczne na placu budowy przy ul. Za Bramką. Prof. Hanna Kocka - Krenz i Prof. Andrzej Wyrwa, wybitni polscy mediewiści, konsultantami archeologicznymi.

 • Segment B Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego to pierwszy w Poznaniu zakończony projekt, zrealizowany w ramach inicjatywy JESSICA. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł ponad 22,6 mln zł, z czego 18,5 mln zł to preferencyjna pożyczka pochodząca z tego unijnego funduszu. Teraz inwestycja została uroczyście oddana do użytku.

 • Na pustym dotąd placu pomiędzy ulicami Wszystkich Świętych i Za Bramką  do końca 2015 roku stanie czterokondygnacyjny budynek usługowo – biurowy z trzypoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja zwiększy dostępność miejsc parkingowych w okolicach Placu Kolegiackiego. Budowa ruszyła w czerwcu br. Planowany termin ukończenia prac to grudzień przyszłego roku.

1 2 3 ostatni »
Kamera za bramką